Lewica zwana prawicą

W Polsce aktualnie mówi się, że rządzi prawica. Prawicą jest tylko z nazwy, a z prawdziwą prawicą nie ma nic wspólnego.
Jak to jest, że na polskiej scenie politycznej od 18 prawie lat widzimy te same gęby? Weźmy np łysego- przecież on jest od początku nowej socjalistycznej Polski aż do teraz. Teraz Gudzowaty go zdyskwalifikował, to zszedł ze sceny z jękiem.
Celem, który mają kandydaci obiecujący kiełbasę wyborczą za głos jest koryto. To ono określa dalsze działania. Nic dziwnego, że przynależność do partii gra drugorzędną rolę. Nie ważne czy należysz do partii czerwonej, zielonej czy nawet czarnej, najważniejsze, żebyś był w tej co ma większość i będzie przy korycie. Stąd mamy co kilka lat przepoczwarzenia polityków. Co jakiś czas zmieniają koszulkę lidera jak w wyścigu pokoju i jazda dalej. Prawda jest taka, że programy aktualnie liczących partii się to programy lewicowe w najczystszej postaci. Co gorsza jest to lewizna sprytnie zakamuflowana pod słowami „damy wam…”. Wystarczy zajrzeć do Konstytucji RP i nie szukać już dalej.
Czerwoni Khmerzy opanowali już prawie wszystkie dziedziny życia. Uważają nas za małpy niezdolne do samodzielnego myślenia i podejmowania decyzji i ponoszenia ich konsekwencji. Lewiznę poznać m.in. po tym, że pcha się w życie prywatne obywateli z butami.
Czerwoni lubują się głównie w telewizji i prasie. Tworzą coraz to nowe urzędy i obsadzają je swoimi kolesiami. Zabierają nam dzieci i pod pozorem edukacji piorą im mózgi socjalistycznymi dyrdymałami i ateistycznymi mrzonkami o ewolucji. Lista jest długa i im dalej w las tym więcej drzew.

Jest niestety druga strona tego medalu. Nasz naród lubi to. Tak! Polacy wolą żeby ktoś za nich decydował czy mają włączać światła w samochodzie, czy zapinać pasy, czy się ubezpieczyć itd. Sami nie potrafimy się rządzić. Wynika to trochę z historii – ładnych parę lat rządziły nami obce mocarstwa (modne sformułowanie) i zawsze dostawaliśmy od kogoś w kość. Mieszanka kilku czynników powoduje, że nie potrafimy sami rządzić własnym domem. Zawsze oglądamy się a to na rząd, a to na unię (co ja piszę- nie ma unii, tylko wspólnota europejska). Osobiście uważam, że przyczyną takiego stanu rzeczy jest brak Bożego błogosławieństwa dla tego narodu. Kult posągów i obrazów zapewne jest najgorszą przyczyną do tego. Tylko żywy Jezus i Jego ofiara może przez nawrócenie coraz to większej liczby rodaków może zmienić nasz naród. Życzę wam tego z całego serca. Polsko nawróć się od grzechu do Jezusa.

Reklamy

9 komentarzy do “Lewica zwana prawicą

 1. Bejbe

  troche masz racji w sumie ale wiesz tym kultem obrazów to pi******łeś troche bez sensu psując reszte artykułu. Taki piernik do wiatraka. Na zachodzie w państwach protestanckich/ laickich nie ma kultu świętych a rządzą tam totalne lewaki. Tak samo wątpie żeby kult świętych był główną przyczyną rozwoju komunizmu w Rosji/chinach xD

 2. Gb.Ottis (MiszczQ)

  Gogol? Tak w ogóle do kogo to było napisane? 😀

  Wpis spoko, ale z tymi Chrystusami i jego śmiercią lekko przegiąłeś. Czemu to niby ma służyć? Kościół jednak tyle ma do tego co się dzieje w państwie co i radio radosmkie.

 3. pingwin Autor wpisu

  Nie wiem dlaczego uważasz to za przegięcie. Poza tym Chrystus jest jeden więc nie wolno pisać o nim w liczbie mnogiej.
  Nie wiem o jakim Kościele piszesz, bo jeśli o katolickim, to jak wiesz ma on wpływ na to co się dzieje w państwie. Jeśli natomiast na Kościół Jezusa Chrystusa, to tym bardziej powinien mieć wpływ na państwo.
  Nie wiem co to za radio radomskie 🙂

 4. harce

  śliczne, szczególnie ten fragment o „ateistycznych mrzonkach o ewolucji”, jak widać mamy w kraju krocie specjalistów w zakresie archeologii i paleontologi, ale o to już nawet nie chce mi się kłócić, polecam http://pl.wikipedia.org/wiki/Teoria_inteligentnego_spadania

  tymczasem chciałem się zapytać o nazwę jakiegoś historycznego/obecnie działającego w polsce ugrupowania prawicowego, albo definicję prawicowości pod względem ekonomicznym, stosunku do mniejszości i religijnym (żeby sprawy nazbyt nie komplikować)

  mam nadzieję że tym razem uzyskam odpowiedź na moje pytania a nie skończy się milczeniem tak jak ostatnio

 5. Gb.Ottis (MiszczQ)

  Radio podrzędnego miasta. 😀 Radio, którego słuchają głównie osoby młode (poniżej 18 lat) i takie, które rozpychają się merolami, mają dresy. 😀
  Gdzieś jest taki kraj gdzie można nadać dziecku imię jakie tylko chcesz, podejrzewam, że znajdzie się tam jakiś drugi Chrystus, o Jezusach już nie mówiąc. :}

  Za przegięcie uważam, gdyż… z moje punktu widzenia nie ma to za wiele wspólnego z tematem. Traktuję to tak, jakby autorowi skończyły się argumenty i wstawił coś o kościele „na odczep się”. 😀

 6. pingwin Autor wpisu

  Najbliżej do prawicy UPR- owi, ale niestety są mało skuteczni, nad czym ubolewam.
  Nie zawsze mogę odpisywać od razu i nie zawsze na wszystkie komentarze. Wybaczcie, ale blog to nie jedyne moje zajęcie.
  Przepraszam za opóźnienia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s