Irlandia mówi traktatowi NIE!

Dzięki Bogu, że znalazł się choć jeden normalny kraj. Irlandczycy w referendum zagłosowali przeciwko akcesji Traktatu Reformującego. Onet żali się pytaniem „Czy UE czeka teraz kryzys?”. Tak – Unię czeka kryzys i bardzo dobrze! Mam szczerą nadzieję, że kryzys ten w efekcie doprowadzi do zgonu socjalistycznego tworu jakim jest UE.
Pazerność i wścibskość urzędasów z Komisji Europejskiej przekracza już wszelkie granice. Dlatego uważam, że veto Irlandii jest jak najbardziej na miejscu. Tym bardziej, że wcześniej już dwa kraje podziękowały za „Konstytucję Unii Europejskiej”. W reakcji na to cwaniaczki z Brukseli zmieniły nazwę i trochę pomieszały w tekście, że niby to Traktat to nie Konstytucja i podsunęły wszystkim członkom do akceptacji. Dzięki Bogu, że w takiej Irlandii Konstytucja mówi, że każdy traktat ma być poddawany pod referendum.
Polscy socjaliści z PO i opozycji (w sumie wszystko jedno bo wszyscy są czerwoni) bali się dać nam – Polakom do rozstrzygnięcia czy chcemy oddać nasze państwo jako część europejskiego superpaństwa i pod całkowite kierownictwo Niemców de facto. Wiedzieli, że bardzo duży odsetek rodaków jest niezadowolonych z uczestnictwa kraju w eurokołchozie i wykorzysta każdą okazję żeby pokrzyżować jego plany.
Oby więcej krajów było na tyle odważnych, żeby powiedzieć Unii NIE. Nie podejrzewam o to Polski, bo Polak zawsze mocny tylko w gębie jest, a jak coś zrobić trzeba, to nie ma nikogo.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s