Zamienią kościoły katolickie na meczety, czyli z deszczu pod rynnę

Jak podaje Telegraph burmistrz Antwerpii (Belgia) wymyślił, żeby oddać opuszczone i pozamykane kościoły katolickie muzułmanom, aby ci przerobili je na meczety.
Do niedawna słychać było, że w Zachodniej Europie kościoły katolickie świecą pustkami i bardzo często są zamykane. Pojawiały się przyprawiające katolików o dreszcze informacje, że puste kościoły przerabiane są na dyskoteki, kluby nocne lub centra handlowe. Teraz, kiedy doszła jeszcze „konwersja” tych kościołów na meczety, wszystkie włosy staną im dęba.
Jeśli kościół katolicki zamieniany jest na supermarket – to jest pożytek. Przynajmniej wtedy role się odwracają. Nie zarabia kler, tylko „świeccy”.
Belgowie kiedyś popełnili poważny błąd, zresztą Francuzi też, mianowicie wpuścili do swoich krajów leniwych i awanturnych Arabów, licząc że będą oni tanimi robotnikami jak teraz Polacy na Wyspach. Przejechali się na tym całkowicie, bo Arabowie nie są zbyt robotnym narodem. Dlatego siedzą teraz na Zachodzie i ciągną kasę pod postacią różnych zasiłków z belgijskich podatników.
Belgowie zamiast zatrzymać muzułmańską inwazję, brną dalej w to bagno i chcą im dawać „miejsca kultu”.
Właściwie nie ma róznicy czy w budynku jest katolicka czy muzułmaństa religia, bo obie są złe, a nawet muzułmańska jest gorsza, bo katolickiej inkwizycji już nie ma, ale za to jest muzułmański jihad.
Może Belgowie niech dadzą te budynki protestantom? W końcu tamten kraj kiedyś reformacją stał.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s