Należy ustanowić światowe przywództwo

W ciągu ostatnich kilku dni miało miejsce posiedzenie Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych. Głowy państw spotkały się, aby porozmawiać o polityce międzynarodowej. Warto przyjrzeć się szczególnie jednej ważnej kwestii, mianowicie podczas dzisiejszego posiedzenia ONZ jej sekretarz generalny Ban Ki Mun stwierdził:

Globalny kryzys finansowy zagraża powodzeniu wysiłków na rzecz zmniejszenia ubóstwa na świecie i sprawia, że konieczna staje się mniej bezkrytyczna wiara w magię rynku.

Dalej czytamy:

Potrzebujemy nowego rozumienia etyki biznesu i rządzenia, nacechowanego większym współczuciem i mniej bezkrytyczną wiarą w „magię” rynku – podkreślił Ban, wzywając do wspólnego działania i ustanowienia globalnego przywództwa.

Czy jest to prywatna opinia pana Mu? Czy sam wpadł na genialny pomysł rozwiązania wszystkich światowych bolączek? Mnie się wydaje to podejrzane.
ONZWszystko wskazuje na to, że za najważniejszymi decydentami, w tym pana Mu, stoi silne i potężne lobby skupione wokół klubu Bilderberg i loży masońskich. Stowarzyszenia te tworzą najbogatsi i najbardziej wpływowi ludzie. Jest ono prawdopodobnie odpowiedzialne m.in. za wszystkie wojny i zbrojne konflikty od I Wojny Światowej. Manipuluje i steruje międzynarodowym rynkiem pieniądza. To ono decyduje kto jest głową danego państwa, a to tylko kilka najpoważniejszych ich występków. Sceptycy być może podważą istnienie klubu, ale są świadkowie i dowody na jego istnienia – tu, tu, tu, pełno w Internecie dowodów.
Szef Bilderbergów w wywiadzie dla BBC bagatelizuje problem i sprowadza go do towarzyskich pogawędek przy herbatce. Twierdzi, że stowarzyszenie „omawia sprawy polityczne” oraz „daje szansę” młodym i ambitnym politykom.
Informacje takie jak ogłoszenie konieczności wprowadzenia światowego rządu dowodzą tego, że grupa ta zaczyna wychodzić z ukrycia i ujawnia swoje plany ogłaszając „konieczność wprowadzenia światowego rządu”. Właśnie taki plan jest głównym powodem powstania i istnienia lobby.
Ustanowienie rządu światowego ma doprowadzić do jednego systemu politycznego, religijnego i fiskalnego(monetarnego). Od lat prowadzone są szeroko zakrojone działania prowadzące do realizacji tych celów. Przykładem może być tutaj zawalenie się, a właściwie wysadzenie, wież WTC.
Jedna religia powstaje na naszych oczach. Nie ma jeszcze nazwy, gdyż jest w ukryciu, ale pewne cechy New Age mogą wskazywać na to, że to właśnie ta religia będzie tą dominującą.
Pismo zapowiada, że wszystkie te wydarzenia będą poprzedzać bezpośrednio powtórne przyjście Jezusa Chrystusa na ziemię. 2 Tes 2:3 mówi, że zanim objawi się antychryst, musi dojść do wielkiego odstępstwa. Trudno dokładnie powiedzieć jaką przyjmie ono formę, ale wszystko wskazuje na fałszywe nauki w kościołach oraz na silny powrót narodów do pogaństwa.
Nie wiem czy ludzie ci mają świadomość tego co robią, ponieważ wszystkie ich działania prowadzą w końcu do przygotowania królestwa dla antychrysta, człowieka zatracenia, jak nazywa go Pismo Święte.
Kochani, dla mnie jest to jeszcze jeden mocny dowód na to, że Biblia zawiera prawdę, ponieważ tak jak tutaj, mamy do czynienia ze spełnianiem się biblijnych proroctw na naszych oczach.
Niedowiarkowie! Uwierzcie Bogu!
Czego Wam jeszcze potrzeba? Ognia z nieba jako dowodu Bożej mocy? Będzie i ogień, a Księżyc zamieni się w krew, a słońce obróci się w ciemność (Dz 2:20).

Źródło: Onet
Foto: eenu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s