Festiwal zboczeńców i ich dzieci

Za dwa tygodnie w Warszawie odbędzie się Festiwal Tęczowych Rodzin – dowiedział się Dziennik.pl. Po raz pierwszy mają się ujawnić tam publicznie pary homoseksualne z dziećmi. Organizacje mniejszości seksualnych szacują, że w Polsce wychowuje się tak około 50 tysięcy dzieci.
Biedne dzieci. Szkoda, że nie zaznają prawdziwej miłości prawdziwych rodziców – KOBIETY i MĘŻCZYZNY.

Także i mężczyźni opuściwszy przyrodzone używanie niewiasty, zapalili się w swej pożądliwości jedni ku drugim, mężczyzna z mężczyzną hańbę płodząc, a nagrodę należącą błędowi swemu na się biorąc. Rzymian 1:27

Tak – nazywam homoseksualistów zboczeńcami, bo homoseksualizm wg. Biblii jest zboczeniem i wielkim grzechem. Nie ma więc co udawać i iść z prądem medialnym i poprawnością polityczną.

Reklamy

4 komentarze do “Festiwal zboczeńców i ich dzieci

  1. Roman vel Absolutnie

    Dzieci nie powinny wychowywać się w rodzinach homoseksualnych – tu nie mam wątpliwości. Tak samo co do tego, że należy zakwalifikować homoseksualizm jako grzech. Ale co do „zboczenia”… jak wytłumaczyć fakt, że już dość dawno został on wykreślony z listy zaburzeń psychicznych Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego?

  2. pingwin Autor wpisu

    To że jakieś Towarzystwo coś ogłasza czy wykreśla niekoniecznie musi mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości. Wiesz zapewne co Biblia mówi o ludziach, którzy zło nazywają dobrem (Iz 5:20)?

  3. Roman vel Absolutnie

    Ależ ja wcale nie nazywam homoseksualizmu „dobrem” – i, o ile wiem, amerykańscy naukowcy także tego nie zrobili. Chodzi jedynie o to, że „grzech” to pojęcie teologiczne, a „zboczenie” – medyczne, i że dane zjawisko może być grzechem, nie będąc jednocześnie zboczeniem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s