Popularność bloga

Odkąd prowadzę ten blog, często przeglądam statystyki i jako że piszę niezgodnie z poprawnością polityczną (nie mówiąc już o religijnej), nie jestem ekumeniczny ani nie idę na kompromis z religią, toteż od początku jestem atakowany przez moich przeciwników. Nie przejmuję się tym, bo wzoruję się na Jezusie, który tak samo musiał znosić obelgi i złe traktowanie. Wytykam ludziom ich złe występki i to ich boli. Widać to zresztą po komentarzach.
Wracając do statystyk…
Oglądalność bloga od zawsze była mizerna… aż do zeszłego poniedziałku, kiedy to w szaleńczym tempie zaczęła rosnąć i to z powodu jednego wpisu pt. „Święto zmarłych”.. Oglądalność tego posta idzie już teraz w setki. Co wy ludzie widzicie w „święcie zmarłych”, że aż wpisujecie tę frazę w Googlu? 🙂
Ciekawe co będzie jutro, w przeddzień „święta”. Moje „akcje” skoczą pewnie jeszcze bardziej, a media będą pokazywać palące się znicze i statystyki zabitych i rannych przez pijanych kierowców, których niebiescy nie wyłapali w ramach akcji „Znicz”.

Reklamy

6 komentarzy do “Popularność bloga

 1. Mat

  Dzień Wszystkich Świętych swoje korzenie ma w nieobecności. A dokładniej, w braku pamięci o nieobecnych. Chodzi o męczenników, którzy oddali życie za Jezusa Chrystusa, a o których nie mówiono podczas Mszy Świętych ani w lokalnych wierzeniach.

  Początkowo dzień ten obchodzono 1 maja, jednak w 731 roku papież Grzegorz III przeniósł obchody na 1 listopada. W 837 roku papież Grzegorz IV zdecydował, że ma to być święto wszystkich świętych Kościoła, by podkreślić wspólnotę wiary. I tak od setek lat pamięć naszych zmarłych czcimy pierwszego dnia listopada.

  Tak, że to nie jest „wszysko jedno” 🙂

 2. Mat

  Zgodnie z nauką Kościoła katolickiego jest to „uroczystość tych, którzy są zbawieni i cieszą się wieczną szczęśliwością w niebie”. Należą do nich nie tylko kanonizowani i błogosławieni, ale także święci bezimienni, którym Kościół w sposób szczególny chce oddać hołd. 🙂

 3. tanabe

  Witam,

  tematyka ciekawa, ja też weszłam przez hasło „święto zmarłych”, moim zdaniem największe święto, święto przodków. W każdej społeczności jest kult przodków. Normalne.

  Pozdrawiam noworocznie

  Tanabe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s