Napis na samochodzie

Napis
Należący do Interii portal „Poboczem” publikuje to zdjęcie jako „bardzo dziwne”. Tutaj nie ma nic dziwnego – na 90% tym samochodem jadą wierzący chrześcijanie, którzy w ten sposób dają świadectwo swojej wiary. Oby więcej takich, bo ten napis odzwierciedla to o czym trąbię tutaj od ponad roku – JEZUS twoim ratunkiem!.
Jeżeli macie podobne zdjęcia możecie je przysłać na adres: ciekawyblog@gmail.com. Zostaną zamieszczone na blogu.

Reklamy

6 komentarzy do “Napis na samochodzie

 1. darqha

  Niestety dla większości ludzi w naszym kraju taka postawa jest niezrozumiała. I często zamiast dobrego świadectwa wzbudzamy rechot. Dlatego z jednej strony trzeba odważnie dawać świadectwo (np. właśnie w taki sposób), a z drugiej robić to sposobami, które dotrą do współczesnych nam. W końcu żyjemy w określonej kulturze.
  Pozdrawiam

 2. pingwin Autor wpisu

  Owszem, postawa jest niezrozumiała, bo świat nie rozumie chrześcijan. Jesteśmy jak kosmici z innej planety. Rechot wzbudzał też Jezus gdy był na ziemi. Szczególnie był wyśmiewany podczas ostatnich swoich dni, bezpośrednio przed śmiercią.
  Widzę z twojego bloga, że mieszkasz w moich rodzinnych stronach:-)
  Również pozdrawiam

 3. aga

  potwierdzam, że autem jeżdżą wierzący chrześcijanie =)
  Ilekroć czuję na sobie wzrok innych kierowców prowadząc ten samochód myślę sobie – a może dzisiaj ten napis (albo świadomość tego, co on oznacza) uratował jakiegoś niedoszłego samobójcę wołającego do Boga, by go powstrzymał od odebrania sobie życia (choć to jeden z najbardziej ekstremalnych przykładów…). „Albowiem nie wstydzę się ewangelii Chrystusowej, jest ona bowiem mocą Bożą ku zbawieniu każdego, kto wierzy”. Błogosławię Cię bracie!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s