Alarmująca liczba kataklizmów w 2008r

Według Dziennika, w 2008 Ziemię nawiedziło ponad 750 katastrof, które zabiły 220 tys. ludzi. Dane podobno pochodzą od ubezpieczyciela Munich Re. W artykule z Dziennika naiwnie upatruje się przyczyn narastających tragedii w „globalnym ociepleniu klimatu”.
Termin globalne ocieplenie wymyślony jest przez naukowców i polityków w celu wprowadzenia nowego podatku, zwanego „ekologicznym”. W zasadzie żadne dane z badań naukowych nie potwierdzają związku pomiędzy emisją CO2 a ociepleniem klimatu. Wszystko co słyszycie w telewizji to lewicowa propaganda, wychodząca z ruchów ekologicznych typu Greenpeace itp. Ruchy ekologiczne z początku swojego istnienia miały dobre idee. Jednak „nowoczesna” lewica uczyniła sobie z tych ruchów narzędzie walki o swoje. Trzeba im przyznać, że metody propagandowe mają opanowane do perfekcji.
Tak na prawdę zmiany klimatu na Ziemi są cykliczne i nie są niczym dziwnym. Co ciekawe w latach 70 XX wieku, zanim powstałą idea globalnego ocieplenia, media straszyły epoką lodowcową.
Innym istotnym aspektem katastrof naturalnych jest ich nieodłączna obecność w czasach ostatecznych, to jest czasach bezpośrednio poprzedzających powtórne przyjście Jezusa na ziemię. Tak więc nie powinno to nikogo dziwić, że sytuacja pogodowa na świecie jest taka a nie inna. No chyba, że nie czytał Biblii.

Albowiem powstanie naród przeciwko narodowi, i królestwo przeciwko królestwu, i będą głody i mory i trzęsienia ziemi miejscami. Mat 24:7

Kataklizmy to naturalna kolej rzeczy w dziejach Ziemii. Także kolej rzeczy czasów ostatecznych. Dla mnie osobiście jest to kolejny dowód na to, że Biblia ma rację w tej kwestii, bo przepowiada takie wydarzenia. Nie twierdzę że to co wydarzyło się w 2008 roku jest dokładnie umiejscowione w kontekście Ewangelii Mateusza 24:7, ale pokazuje obraz wydarzeń. Nie na darmo Jezus w Biblii mówi „przyjdę rychło”.

Reklamy

2 komentarze do “Alarmująca liczba kataklizmów w 2008r

  1. mada7777

    Ja nie mogę się doczekać, kiedy zacznie dziać się nazwijmy to ‚reaktywacja’. Polska musi się przebudzić jako naród, bo to się u nas jeszcze nie wydarzyło.
    Zgodnie z proroctwem Sharon Stone w najbliższych 3 latach mamy przebudzenie – od tego okresu upłyneło już pół roku, zatem pozostało 2,5 roku. Ona powiedziała, że w ostatnich 9 mcach tych trzech lat licząc od czerwca 2008 będzie kulminacja przebudzenia.
    Czekam, kurcze czekam z niecierpliwością jak to się mówi 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s