Zachwyt technologią RFID

onet_rfidPortal Onet.pl zachwyca się na swoich łamach technologią znakowania (m.in.) ludzi.
W Ameryce testowany jest system śledzący położenie i zachowanie ludzi. Na razie w teście biorą udział ochotnicy, a system śledzi ich ruchy. Entuzjazm autora budzą błahe i próżne zastosowania RFID. Twierdzi, że dzięki niemu można np. znaleźć zgubione drobiazgi w domu itp.
Technologia ta sama w sobie nie jest zła, ale już jej zastosowania owszem – mogą być złe i to bardzo. RFID jest technologią o ogromnych możliwościach. Na przykład dlatego, że sam chip nie wymaga zasilania zewnętrznego, ponieważ zasilany jest energią wysokiej częstotliwości emitowaną z bramki. To stwarza możliwość stosowania chipów praktycznie wszędzie i w każdych warunkach. Kontrolowany obiekt nie musi nosić przy sobie baterii.
Na koniec autor uspokaja, że „naukowcy pracują nad zachowaniem prywatności w systemie”.
Ta technologia może być wykorzystana przez Światowy Rząd, na czele którego stanie Antychryst. Za pomocą RFID ludzie na ziemi będą kontrolowani. RFID może być formą piętna bestii, opisywanego w Apokalipsie (r.13, w.16). Za jego pomocą będzie kontrolowany cały handel. Nikt nic nie kupi ani nie sprzeda bez piętna bestii. Obecnie wszystkie globalne wydarzenia na świecie zmierzają w tym kierunku. Świat zmierza ku jednemu światowemu rządowi, kontrolującemu każdy ruch obywateli świata.
Nie polecam wam ekscytowania się technologią RFID tak jak Onet. Raczej powinno to być powodem do zmartwienia i głębszych przemyśleń na temat własnego położenia w tych wydarzeniach.

Reklamy

1 komentarz do “Zachwyt technologią RFID

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s