Masakry w Europie i Stanach

Zastanawiam się co kieruje ludźmi, którzy potrafią z zimną krwią zabić niewinnych? Moje zastanowienie spowodowane jest tym, że w ciągu ostatniego tygodnia zginęło sporo osób i to tylko dlatego, że w nieodpowiednim miejscu i czasie stanęli na drodze szaleńcom.
Za każdym razem słyszymy, że zamachowcy byli niezrównoważeni psychicznie. Tak było w przypadku degenerata z Alabamy i tak samo tego z Winnenden w Niemczech oraz w Stanach w Illinois, gdzie psychopata zabił pastora podczas nabożeństwa.
Z tych ostatnich wydarzeń można wysnuć wniosek, że to zjawisko się nasila. W Biblii już dawno napisano, że w ostatnich czasach ludzie będą coraz gorsi. Nie trzeba o tym chyba nikogo przekonywać.

A to wiedz, iż w ostateczne dni nastaną czasy trudne. Albowiem będą ludzie sami siebie miłujący, łakomi, chlubni, pyszni, bluźniercy, rodzicom nieposłuszni, niewdzięczni, niepobożni, bez przyrodzonej miłości, przymierza nie trzymający, potwarcy, niepowściągliwi, nieskromni, dobrych nie miłujący, Zdrajcy, skwapliwi, nadęci, rozkoszy raczej miłujący niż miłujący Boga; Którzy mają kształt pobożności, ale się skutku jej zaparli; i tych się chroń. Albowiem z tych są ci, którzy się wrywają w domy i pojmane wiodą niewiastki grzechami obciążone, które uwodzą rozmaite pożądliwości; Które się zawsze uczą, a nigdy do znajomości prawdy przyjść nie mogą. 2Tymoteusza 3:1-10

Ludzie w dzisiejszych czasach nie szanują innych. Biblia ostrzega, że na tym (m.in.) polega trudność czasów ostatecznych i w zasadzie powinniśmy przyzwyczaić się to takich newsów ze świata, a nawet przygotować na to, że będzie więcej tak makabrycznych wydarzeń.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s