Pielęgniarki strajkują, a pacjenci w tym czasie umierają

pielęgniarkiJak podaje dziennik Polska, w radomskim szpitalu pielęgniarkom znowu zachciało się strajkować i na dwie godziny odeszły od łóżek pacjentów. W tym czasie sześćdziesięcioletni pacjent pozostawiony sam sobie z chorobą umiera. To musiało się tak skończyć.
Dyrektor szpitala złożył już zawiadomienie do prokuratury. Ja powiadam bardzo dobrze. Może ktoś w tej tzw. „służbie zdrowia” się w końcu opamięta. Wiem, że wina leży nie tylko po stronie tej „służby”, ale jednak leży. Skoro paniusiom zachciało się być pielęgniarkami, to niech się wywiązują teraz ze swojej pracy, a jak się nie podoba, to do widzenia. Jest przecież tyle pięknych, spokojnych zawodów, które mogą wykonywać. Może nawet lepiej płatnych?
Zdjęcie jest własnością dziennika Polska

Reklamy

4 komentarze do “Pielęgniarki strajkują, a pacjenci w tym czasie umierają

 1. katolik

  Ponieważ żyjemy w czasach ostatecznych a posoborowy „Kościół” prowadzi ludzi do piekła, ostrzegam zabłąkanych ludzi przed potępieniem. Kto nie boi się prawdy może skorzystać.
  Mt 7:21 „Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie.”
  Pozdrawiam. Tadeusz – katolik
  Warto poświęcić trochę czasu dla wieczności.

  Przepraszam, jeśli boisz się Pana Jezusa, który jest Prawdą, Drogą i Życiem.

 2. Kaleb

  Bardzo przykra sytuacja – ale wydaje mi się,że nie wiesz o czym piszesz .Pielęgniarka też człowiek i nie działa na powietrze i wodę . Pewnie szkoda każdej osoby , która odchodzi nie nawrócona , ale w przypadku strajku demonstracji oddział zabezpieczają lekarze i oddziałowa.Po drugie zapewne nie zadałeś sobie trudu aby sprawdzić czy nie był to pacjent terminalny np. z chorobą nowotworową i strajk nie miał nic w spólnego ze śmiercią pacjenta. Stwierdzenie ,że pielęgniarką się zachciało strajkować pokazuje zupełną nieznajomość sytuacji tych kobiet i stanie jako sędzia i oskarżyciel czyli de fakto wchodzenie w rolę szatana . I w tym momencie mam pytanie , gdzie Twoje chrześcijaństwo ?
  Wyjmij belkę ze swego oka i potem wyjmuj źdźbło ze swego oka swojego bliźniego.
  Bardzo lekceważąco wyrażasz się w temacie bardzo trudnym i pełnym bólu ze strony tych kobiet co sobie zechciały strajkować. Smuuuutne .

 3. pingwin Autor wpisu

  Nie każę pielęgniarkom głodować. Jeżeli nie wystarcza im pieniędzy które zarabiają w szpitalu, zawsze mogą poszukać lepiej płatnej pracy. O to mi chodziło. Natomiast to co one robią to patologia i typowa postawa roszczeniowa pracownika budżetówki. Nie ma przymusu bycia pielęgniarką!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s