Co się dzieje z blogiem

Witajcie po długiej przerwie,

Przepraszam Was za moją długą nieobecność tutaj. Widzę po statystykach, że pomimo że od stycznia nic nie pisałem, regularnie odwiedzacie ten blog. Fakt ten cieszy mnie niezmiernie.

Niestety nie bardzo wiem co dalej robić z tym blogiem. W założeniu miał przedstawić Wam Ewangelię i zrobiłem to wielokrotnie. Piszę ten blog już 3 rok, więc może warto dalej to ciągnąć?

Ciekaw jestem Waszego zdania. W tym celu umieszczam ankietę i zachęcam do zagłosowania.

Reklamy

4 komentarze do “Co się dzieje z blogiem

  1. zwiastun

    Powinien istnieć. Nigdy nie wiesz: kto, kiedy i dlaczego tutaj zajrzy. Cieszy, że jest tu radosna nowina. Smuci, że tylko dla chrześcijan. Bóg przecież mówi, że jest tym, „który chce, by wszyscy byli zbawieni”. A przecież jest wszechmocny, więc to, co zechce – uczyni. Kiedy? Moim zdaniem w Królestwie Bożym, które głoszę. Niestety – dziś – gdy chrześcijanom mówi się o zmartychwstaniu sprawiedliwych i niesprawiedliwych, naśmiewają się tak, jak Grecy śmiali się z tego w Areopagu.

  2. zwiastun

    Ludzie szukają szufladek. Epifanista jako chrześcijanin działający w ŚRM – tak. Ale tylko tyle. Nie staramy się tworzyć jakiejś ziemskiej organizacji lub wskazywać ludziom drogi zbawienia przez „nasz” ruch. Zbawienie jest w Chrystusie i każdy, kto wybiera Jego drogę (Mat. 16:24), jest mi bratem i współwyznawcą. Pozdrawiam i zapraszam na stronkę, jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś jeszcze.

  3. pingwin Autor wpisu

    Przynależność denominacyjna jest bardzo istotna, bo pociąga za sobą wiarę w konkretne doktryny, a te są najważniejsze. To żadne szufladkowanie, więc tym bym się nie zasłaniał. Znam wasze nauki.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s