Oferta dla Ciebie

Być może jesteś zniewolony przez religię, bałwochwalstwo albo przez narkotyki. Może wydaje Ci się, że wszystkie religie prowadzą do Boga? Możliwe też, że zajmujesz się magią i czarami. Może obawiasz się co się stanie z Tobą po śmierci?

Jest osoba, która ma dla Ciebie lepszą ofertę rozwiązania Twoich problemów niż jakikolwiek człowiek lub instytucja. Może dać ci więcej niż ktokolwiek kogo znasz. On może dać ci prawdziwą wolność jeżeli tylko go o to poprosisz. Bóg ma ofertę zbawienia Ciebie

Boży plan zbawienia Ciebie:

Reklamy

4 komentarze do “Oferta dla Ciebie

 1. Pingback: Świadectwo nawrócenia byłego katolika cz.2 « Ciekawostka

 2. Pingback: Ewangelia zbawienia tylko z łaski « Ciekawostka

 3. marek

  ja gleboko wierze ze Bog pomaga kazdemu ktory powierzy swoje zycie Jemu . musi to byc szczere i prawdziwe ale czy ja do konca oddalem Bogu swoje zycie ? tego jeszcze nie wiem , w kazdym razie chce bardzo wzrastac duchowo i wiem ze jeszcze daleka droga przedemna.

 4. Wojtek

  Aby poznać swój opłakany stan duszy i stwierdzić,że potrzeba nam Zbawiciela trzeba wiedzieć co według Boga jest grzechem. Ap Paweł w liście do Rzymian 7.7 poucza nas,że jedynie przez PRAWO jest poznanie grzechu.
  Przestrzeganie przykazań nie jest środkiem do zbawienia bo ono jest darem od Boga,jednak jest wynikiem naszej przemiany zgodnie z wolą Bożą.
  Człowiek, który służy Bogu czyni wszystko by nie grzeszyć.Grzech to bezprawie.
  Czytajmy więc Biblię dokładnie bo panuje fałszywa teologia grzechu.My musimy wiedzieć co dla naszego Boga jest bezprawiem,by od tego jak najszybciej odstąpić.Mamy naśladować Jezusa, który wytrwał bez grzechu choć był kuszony.Gdy z pomocą Bożą upamiętamy się to przyniesiemy owoce takie jak Bóg zaplanował.
  Ludzie należący do ciała Mesjasza nie kradną, nie zabijają.nie zeznają fałszywie,jedzą właściwe pokarmy i nie spożywają krwi /kaszanki,czerniny /, szanują rodziców, uświęcają sobotę,nie pożądają nie swojego.Jednym słowem kochają bliźniego tak jak Pan Jezus nas umiłował.Kochają swego Boga z całego serca swego , z całej duszy swojej i całym umysłem swoim.Całe słowo Boże jest dla nich ważne.Prawo jest święte pisze ap Paweł.
  Jeżeli nie kochasz brata, którego widzisz jak możesz kochać Boga , którego nie widzisz.
  Po naszym zachowaniu widać komu służymy.Czy narodziliśmy się na nowo z Boga ?
  Czy żyjemy według Jego koncepcji sprawiedliwości, tak jak Jezus, czy według wskazań jakiejś popularnej religii ?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s