Zasady

Oto zasady, które przyjąłem, gdy rozpocząłem pisanie tego bloga:

– Zezwalam wszystkim na komentowanie. Komentarze są moderowane. Mam liberalne podejście do komentarzy, co nie oznacza, że łyknę wszystko co napiszecie. Komentarze wulgarne, niestosowne i obrażające imię Boże będą od razu wycinane.
– Mam świadomość, że treść, która się tutaj będzie pojawiać nie zgadza się z poglądami kościoła katolickiego i jego wyznawców. Jeśli w jakiś sposób cię ona obraża, to po prostu nie czytaj jej. Kraj nasz póki co jest wolny i mam prawo prezentować swoje poglądy. Zapraszam przy tym do dyskusji. Chętnie poczytam wasze komentarze.
– Sam będę szanował moich gości. Z mojej strony nie usłyszycie tego, czego sam nie toleruję, ale uwaga! będe dyskutował z wami i krytykował. Popierając to w miarę możliwości cytatami z Pisma Świętego.
– Oprócz nauk biblijnych staram się pisać o aktualnych wydarzeniach w Polsce i na świecie widzianych przez pryzmat ewangelicznego chrześcijaństwa i w odniesieniu do Pisma Świętego.
Jesteście mile widziani, chociaż mogą być momenty, że częstotliwość mojego pisania spadnie, ale nie martwcie się tym. Na pewno treści będzie przybywało, dlatego zapraszam do częstych odwiedzin. Dla ułatwienia jest dostępny kanał RSS. Jak z niego korzystać i z czym to się je opisałem tutaj.
– Jeżeli zamieszczam jakieś linki na blogu, a w szczególności w zakładce „blogroll”, nie znaczy to, że automatycznie popieram treści, doktryny i inne informacje tam zawarte.

Reklamy